Żona dowiedziała się o zdradzie męża, ale wybrała najbardziej wyrafinowany sposób zemsty

Zdecydowała się zrobić wszystko, aby ośmieszyć zdrajcę, a ludzie są pewni, że się udało. Jednak po takich ekstremalnych metodach nawet rozwód wydaje się być rajem.

Choć rodzinna więź może być bardzo silna, słowo “zdrada” prawie zawsze kończy się słowem “rozwód”. W przeciętnych parach ludzie zazwyczaj nie są gotowi wybaczyć zdrady i praktycznie zawsze rozstają się bez zastanowienia.

Jednak historia pokazuje, że niektóre kobiety znajdują bardziej kreatywny sposób na pomstę swoim oprawcom, a nie wiadomo jeszcze, co dla tych ostatnich będzie gorsze.

Tak, w mediach społecznościowych stało się popularnym zdjęcie chłopca ubranego w różowe dziecięce ubranie: mały niebieski kombinezon z kokardką, różowa koszulka, różowa czapka i okulary w takim samym kolorze.

Na zdjęciu chłopiec, którego twarz jest prawie niewidoczna z powodu maski, stoi obok roweru, do którego przywiązany jest różowy balon i tabliczka.

“To jest kara dla mojego zdrajcy męża. Proszę zrób zdjęcie i podziel się z jego żoną” – mówi tekst.

Okazało się, że gdy dziewczyna dowiedziała się, że jej mąż ją zdradził, zawarła z nim umowę: aby uniknąć rozwodu, raz w tygodniu chłopak musi wychodzić na ulicę w najbardziej absurdalnych strojach, jakie tylko przyjdą jej do głowy.

“Może wydać się to okrutne, ale nic nie jest porównywalne z bólem, jaki mi sprawił. Nie myślałam, że będę upokarzać go tak długo, ale to naprawdę pomaga” – wyjaśniła obrażona żona.

Jak dodała dziewczyna, jej sposób zemsty nie jest bez sensu.

“Myślę, że od czasu, kiedy tak wiele kobiet się z niego śmieje, przestał czuć się tak atrakcyjny” – wyjaśniła żona.

Jednak opinie ludzi, którzy dowiedzieli się o wyrafinowanej zemście, były podzielone.