Kobiety, nie mylmy się: 3 rzeczy, które mężczyzna robi tylko z tą, którą naprawdę kocha

Oczywiście, stosunek mężczyzny do kobiet może być różny. Dla jednej kobiety on kocha, dla innej kłamie, że kocha, a dla jeszcze innej po prostu zapomina. Dlatego kobiety są zainteresowane tym, co robi mężczyzna tylko z tą, którą naprawdę kocha.

Pierwszą rzeczą jest gotowość mężczyzny do słuchania wszystkiego od kobiety. Mężczyźni mnie zrozumieją. Kobiety często mówią, że nas to w ogóle nie interesuje. Nas nie interesuje, jaki kolor paznokci ma koleżanka z pracy, nas nie obchodzi, ile lat ma dziecko sąsiadki, jest wiele rzeczy, które nas nie interesują, prawda.

Ale jeśli mężczyzna naprawdę kocha, to będzie słuchał tego wszystkiego, nawet się w to angażując. Będzie pytał o szczegóły i tak dalej. Bo miłość polega na zainteresowaniu. Jeśli mężczyzna jest naprawdę zainteresowany kobietą, to te rzeczy, o których mówi, będzie słuchał.

Druga rzecz jest mało charakterystyczna dla wielu mężczyzn. Nawet na podstawie mojego własnego doświadczenia, pamiętam, że ja tego prawie nigdy nie robiłem, ale przecież nie kochałem. Co ponownie potwierdza to zasady. Chodzi o to, że mężczyzna robi małe gesty troski. Zaproponuje pomoc w zdejmowaniu płaszcza, przykryje kocem, jeśli kobieta już śpi, i tak dalej.

Jeśli mężczyzna kocha, to jego uwaga skupiona jest na kobiecie. Dbając o to, by była jej wygodnie, budzi się w nim chęć opieki i troski. Dlatego ważne jest obserwowanie, jak bardzo mężczyzna dba i troszczy się o kobietę.

A trzecia rzecz, moim zdaniem, jest najbardziej wymowna. Czasami kobieta chce się rozwijać, poszukuje nowych zainteresowań, hobby. I tutaj ważna jest reakcja mężczyzny. Wielu mówi “odejdź”, “to nie dla ciebie”, “nie rób głupot”. Wiele przykładów. Ale miłość pełnoprawnego mężczyzny zawsze jest zainteresowana rozwojem kobiety.

Jeśli nawet wymyśliła sobie jakieś dziwaczne, na pierwszy rzut oka, hobby, to kochający mężczyzna ją wesprze i pomoże, jeśli to możliwe. Wielu mężczyzn boi się, że kobieta będzie się rozwijać i w jednym momencie odejdzie. Ale jeśli mężczyzna kocha, to będzie zarówno pomagał w rozwoju, jak i sam się nie będzie cofał. Wtedy będzie szczęśliwa unia.