“Do ciebie przyjdzie spokój i szczęście, jak tylko przestaniesz się wszystkim przejmować…” – to poruszający tekst, który sprawia, że oddycha się łatwiej

Twój dzień powinien być wspaniały, dlatego zacznij go od czegoś dobrego, na przykład od siebie!

Zrób sobie smaczną filiżankę kawy i spróbuj rozkoszować się jej smakiem, nie spiesząc się. Owijaj dłońmi filiżankę i wdychaj zapach napoju, postaraj się całkowicie się zrelaksować, poczuć chwilę i cieszyć się tym, co cię otacza.

Na pewno odnajdziesz harmonię, szczęście, wystarczy tylko puścić to, co było w przeszłości. Należy docenić siebie i swój czas, nauczyć się poświęcać go właściwym ludziom. Nie trać energii na sprawy, które nie przyniosą korzyści, ani na czyny, które inni nawet nie docenią. Najważniejsze w życiu to nauczyć się szanować swoją osobistą przestrzeń, ustawić jasne granice, których inni nie powinni przekraczać. Przy tym nie zapominaj o innych ludziach, bo twoje granice nie powinny szkodzić ani niszczyć osobistej przestrzeni innych.

Przestań ciągle spieszyć się, każda minuta jest wyjątkowa, a najgorsze jest to, że zwykle tego nie zauważamy. Zacznij żyć dla siebie, już teraz, i starać się robić to, co sprawia ci przyjemność.

Pamiętaj – to, co jest przeznaczone, stanie się, to, co jest twoje, nikt nie odbierze.

Nie musisz ciążyć na sobie brudu przeszłości, bo on tylko uniemożliwia światłu przyszłości dostanie się do twojej świadomości. Cały negatywny bagaż tylko obciąża duszę, w wyniku czego nie czujesz szczerości, oddania i ciepła od innych ludzi.

Napełniaj swój dom pięknem, a serce miłością.

Sens tkwi w szczegółach, wystarczy nauczyć się je odczuwać nie umysłem, ale sercem. Spokojnie puść to, co minęło, co przeszkadza teraz oddychać pełną piersią. Nie odpowiadaj wrogom, nie zniżaj się do ich poziomu, bądź ponad to.

Skoncentruj swoją uwagę na rzeczach użytecznych, dobrych i szczerych ludziach, pozytywnych emocjach, a twoje życie zmieni się.