Gdy mężczyzna spędza noc z kobietą, oznacza to namiętność…

Jeśli mężczyzna nocuje z kobietą, to czuje do niej pociąg.

Jeśli mężczyzna kolacjonuje z kobietą, to jest nią zainteresowany. Zazdrość świadczy o poważnych zamiarach. Jednak objawem miłości jest troskliwe traktowanie.

Każda kobieta rozumie słowo “miłość” na swój sposób. Dla kogoś jest mierzone ilością bukietów, ktoś zwraca uwagę na cenę prezentów, a dla kogoś ważne są komplementy i ciepłe słowa. Jeśli chodzi o mnie, jestem przekonana, że zakochany mężczyzna zawsze będzie wsparciem i oparciem dla swojej wybranki, nawet jeśli nie ma racji w danej sytuacji.

Prawdziwy mężczyzna potrafi wyleczyć kobietę z wszelkich dolegliwości, chronić ją przed wszelkimi niedogodnościami i zdobyć jej przychylność swoimi szlachetnymi czynami.

Każda dama marzy o tym, aby być kochaną, pomimo własnych wad. Czyż szczęście kobiety nie polega na tym, aby mieć obok siebie osobę, gotową wysłuchać wszystkich jej kaprysów i wprowadzić je w życie?

Z właściwym partnerem kobieta staje się pachnącym kwiatem, który cieszy otaczających swoim blaskiem. Zły partner zmusi ją do więdnienia i usychania.

Przedstawiciele płci męskiej nadal błędnie sądzą, że kobiety potrzebują mieszkań, samochodów i futer. Jednak naprawdę doceniają one wierność, uwagę i wdzięczność.

A jak według Ciebie, co kobiety naprawdę cenią w mężczyznach?