Jak zrozumieć, że jesteś dla niego tylko “drugą” kobietą

Zdecyduj sama, czy tego chcesz?

Jeśli on woli spotykać się z tobą potajemnie i unika miejsc publicznych, może to być znak, że nie chce, aby inni wiedzieli o waszym związku. Jeśli unika rozmów o wspólnej przyszłości i nie określa jasno swoich zamiarów, powinno to wzbudzić niepokój. Określenie, czy jesteś jego “drugą” kobietą, może być trudne, ale istnieją pewne znaki, a raczej wielkie czerwone flagi:

 1. Dzwoni do ciebie tylko od 9 rano do 17

  Niestety, jeśli po pracy nie możesz się z nim skontaktować, to znaczy, że jesteś na drugim miejscu. Chyba że pracuje na nocną zmianę, wtedy to nie dotyczy ciebie.

 2. Po 17 nie odbiera telefonu

  Wszystko dlatego, że właśnie o 17 zaczyna się czas rodzinny i skupia swoją uwagę na tej, która jest “numer 1”. Zanim się z tobą spotka, musi oddać dług rodzinie.

 3. Dzwoni i pisze tylko on Alarmujące!

  Dlaczego nie chce słyszeć twojego anielskiego głosu?

 4. Przerwy w komunikacji

  Jeśli czasami znika bez wyjaśnienia i nie utrzymuje stałego kontaktu, może to budzić pytania.

 5. Trofeum

  Możesz postąpić, jak chcesz, ale zrozum, że to, co jest między wami dobre, nie jest twoją zasługą. Traktuje cię jak zdobycz, którą trzeba wziąć, gdy jest ciepła i piękna. A potem smutna historia: zabawi się i porzuci.

 6. Nic o nim nie wiesz

  Jeśli do tej pory nie wiesz, gdzie mieszka, możesz być pewna – ma inną rodzinę. Są rzeczy, które lepiej wiedzieć na czas, aby na czas odejść.

 7. Nie przedstawia cię rodzinie

  Jeśli do tej pory nie spotkałaś nikogo z jego przyjaciół, rodziny i bliskich, to zastanów się. Jak sobie to wyobrażasz? Komu? Żonie, mamie, dzieciom i najlepszemu przyjacielowi. Jego życie jest już wypełnione. Legalnych wolnych miejsc w nim nie ma.

 8. Brak zaangażowania w twoje życie

  Jeśli nie wykazuje zainteresowania twoim życiem, nie uczestniczy w twoich planach i nie wspiera cię emocjonalnie, może to wskazywać, że jest tu tylko na chwilę.

 9. Otwarcie mówił, że jesteś “numer 2”

  No, tutaj wszystko proste. Jeśli stawiają cię przed faktem, że jesteś kochanką, romansidło, dziewczyną na jedną noc, to nie ma pytań. Dalsze decyzje należą do ciebie, czy tego chcesz?