Kobieta, która spodoba się każdemu mężczyźnie: tylko jedna cecha

W rzeczywistości wszystko jest dość proste…

Do jakich tylko wybiegów nie uciekają niektóre kobiety, aby przyciągnąć uwagę mężczyzny, a następnie go zatrzymać. Wiele z nich łamie siebie, swój wygląd i istotę, ale szczęśliwymi nie stają się…

Naprawdę wszystko jest dużo prostsze, pisze psycholog Wiktoria Kiersta. Aby mężczyzna zawsze był od ciebie szalony i nosił cię na rękach, aby nawet nie myślał o tym, aby zerkać na kogoś innego, a tym bardziej odejść od ciebie, potrzebna jest tylko jedna cecha – umiejętność szczerego cieszenia się nim i wszystkim, co dla ciebie robi. Czyli być naprawdę wdzięczną i tym samym motywować go do jeszcze większej radości z ciebie.

Zwróć uwagę, nie mówię, że trzeba mu niemal nieść kapcie w zębach i “machać ogonem”, kiedy na przykład wraca z pracy. Ale naprawdę powinnaś zauważyć, że już wrócił do domu i chce twojej uwagi i ciepła. Dlatego chociaż na jakiś czas po prostu odłóż wszystkie swoje sprawy i wysłuchaj go. Albo po prostu usiądź obok, kiedy będzie odpoczywał.

Bardzo ważne jest bycie kobietą, która nie tylko udaje, że kocha i szanuje swojego mężczyznę, ale naprawdę tak czyni. Bo jeśli naprawdę będziesz dobrze i z szacunkiem traktować mężczyzn, a nie tylko udawać, że to robisz, a w środku pogardzać i nie lubić ich, to naprawdę staniesz się prawdziwym magnesem na mężczyzn, uwierz mi.

Naucz się im ufać, prosić o pomoc, po prostu szczerze podziwiać ich siłę, męstwo, mądrość i poczucie humoru. Ale jak już mówiłam na początku artykułu, ta jedna cecha – umiejętność cieszenia się i bycia wdzięczną konkretnie temu mężczyźnie, będzie wystarczająca. Bo już przyniesie ci pozytywny efekt i uczyni cię niezwykle atrakcyjną w jego oczach.

Dlatego, drogie kobiety, zapamiętajcie jedną prostą rzecz – mężczyzna z przyjemnością i wielką radością gotów rzucić dla ciebie cały świat u twoich pięknych nóg. Naprawdę gotów się starać i dokładać wysiłków dla ciebie, ale tylko wtedy, gdy naprawdę zobaczy, że to właśnie ON może sprawić, że będziesz naprawdę szczęśliwa.

Bo mówisz mu o tym i wyrażasz swoją wdzięczność za wszystkie jego czyny i działania względem ciebie. W takim przypadku będzie czuł się twoim bohaterem, a któż z mężczyzn by tego nie chciał? I właśnie dlatego mężczyzna po prostu nie będzie mógł, a nawet nie będzie chciał odejść od kobiety, obok której zawsze wyrastają mu skrzydła, a ona, obok niego, zawsze ma uśmiech… Bo tak właśnie powinno być!