5 oznak, że nie masz męża, nawet jeśli jesteś zamężna

Małżeństwo nie spełnia oczekiwań wielu żon. Często czują się przygnębione i zdeprecjonowane, mimo że obok nich jest ta pożądana i ukochana osoba.

Jak zrozumieć, że w twojej rodzinie nie wszystko jest w porządku?

  1. On nie interesuje się tym, czego chcesz i czego potrzebujesz

Jest mu absolutnie obojętne na twoje pragnienia i potrzeby. Nie interesuje się twoimi zainteresowaniami, nie chce zrozumieć, czego chcesz od życia i czy w ogóle go kochasz. Nie pyta, jak minął ci dzień i czy potrzebujesz pomocy. Mężczyzna może naprawdę pomóc tylko wtedy, gdy sam tego chce, a kiedy kobieta go nie interesuje, jakiekolwiek zadania dla niego stają się prawdziwym ciężarem.

  1. On nie robi dla ciebie niczego specjalnego

Jeśli nie robi dla ciebie niczego specjalnego, nie daje ci poczucia miłości i własnej wartości, po prostu cię nie docenia. Nie chce cię zaskakiwać, ponieważ po prostu nie jesteś dla niego interesująca. Jest obojętny na twoje emocje.

  1. On nie komunikuje się z tobą

Nie dzieli się z tobą swoimi planami i pragnieniami. Spędza swój dzień tak, jak uważa za stosowne. Po prostu ignoruje twoje wiadomości i telefony. Próbujesz do niego dotrzeć, ale wszystkie wysiłki są na próżno.

  1. On oczekuje, że będziesz mu posłuszna

Nie czujesz, że masz męża. Nie masz na kogo polegać i nawet nie oczekujesz już wsparcia. Dla niego jesteś osobą, która gotuje, sprząta, zaspokaja wszystkie jego potrzeby. Nie powinnaś mieć własnych problemów i pragnień, ponieważ wszystko, co naprawdę ważne, dzieje się tylko w jego życiu.

Dla niego małżeństwo to biznes, w którym zmniejsza wydatki i zwiększa dochody.

  1. On nie traktuje cię jak równego

Nie rozumie swojej roli jako mąż, jeśli nie traktuje cię jak równego, jako tej, z którą dzieli swoje życie. Nie uważa cię za równorzędnego partnera, dla niego jesteś po prostu żoną, której miejsce jest w kuchni. Myśli, że jest lepszy, więc pozwala sobie na wszystko, co chce. W każdym przypadku, to nie myślenie prawdziwego mężczyzny.