Bądź silna, kiedy wszyscy oczekują, że będziesz słaba

Czołgaj się, dopóki nie będziesz mogła chodzić, chodź, dopóki nie będziesz mogła biegać, a biegaj, dopóki nie będziesz mogła latać.

Bądź silna, kiedy ludzie odchodzą. Naucz się odpuszczać i nie szukaj przyczyn w sobie. Zaczynaj nowe życie, odkrywaj w sobie co dzień coś nowego i niezwykłego, co pomoże ci iść do przodu. Zaskakuj wszystkich swoją bezpośredniością i pasjami.

Bądź silna, kiedy cały świat jest przeciwko tobie. Nie odwracaj twarzy od burzy, nawet jeśli wichura wiatrów zrzuca cię z nóg. To uczyni cię wyjątkową. Każdy z nas upada, doznaje porażki, ale tylko nieliczni wychodzą z takiej sytuacji będąc innymi ludźmi. Czerp coś dla siebie z każdej lekcji życia, ale się nie zatrzymuj. Świat naprawdę chce cię wzmocnić, sprawdzając, ile jesteś w stanie wytrzymać.

Bądź silna, kiedy nie możesz wstać z łóżka. Kiedy kolana się uginają, kiedy na sercu ciężko – czołgaj się. Czołgaj się, dopóki nie będziesz mogła chodzić, chodź dopóki nie będziesz mogła biegać, biegaj dopóki nie będziesz mogła latać. Wielka podróż zaczyna się od małych kroków. Dzisiaj zaczniesz od czegoś drobnego, a już po pewnym czasie to przekształci się w prawdziwy sukces. Przyzwyczaj się do myśli, że życie to walka, która nie wybacza słabości. Szczęśliwi i samowystarczalni są tylko silni i odważni.

Bądź silna, bo twoja siła to twoja tarcza. Twoja siła to twój przewodnik. Twoja siła to twój świat.

Możliwe, że osiągnięcie twojego celu zajmie dużo czasu, ale nie zatrzymuj się na swojej drodze. Zawsze łatwiej powiedzieć, niż zrobić wszystko do końca.

Bądź silna, bo w ten sposób nie pozwolisz ludziom cię złamać. Wszystkie twoje emocje i ból nie mogą cię pokonać. Ty kierujesz swoim życiem. Nie daj ludziom szansy wpływać na twoje myślenie. To twoje życie – ty tu jesteś główną postacią.

Bądź silna nawet w najtrudniejszych sytuacjach: nie możesz walczyć sama ze sobą, kiedy cały świat walczy przeciwko tobie.

Jeśli będziesz silna, ludzie będą patrzeć na ciebie jak na inspirację i wzór, jak na osobę, która walczyła, by zwyciężyć.

Pamiętaj, twoja siła sprawi, że potrzebujący ludzie staną się silniejsi, a wrogowie – słabsi.