Bycie kobietą, która zna swoją wartość, i bycie kobietą, która swoją wartość określa, to dwa całkowicie różne pojęcia

Kobiety w myślach mężczyzny mogą zajmować niezwykle różne pozycje.

Jednakże, zależy to również od samego mężczyzny, ponieważ często jego wewnętrzny stan odzwierciedla się na stosunku do drugiej połówki. Prawdziwi mężczyźni szukają kobiety, która będzie podkreślać jego męskość i dawać poczucie własnej godności.

Jeśli mężczyzna czuje własną wartość, będzie chciał mieć najlepszą z kobiet – najmocniejszą, niedostępną, najpiękniejszą. Dla niego będzie ona prawdziwym skarbem. Bycie u boku takiej kobiety daje poczucie własnej wyjątkowości i głębokie zadowolenie.

Dostępna kobieta, która nie ceni siebie, nie daje mężczyźnie żadnej satysfakcji.

Piękna kobieta, która nie handluje swoim pięknem, — niedostępna i zdobyta wielkim trudem, staje się ukochaną sercem i godną wszystkiego.

Nawet jeśli kobieta obdarzona jest niesamowitą urodą, ale po prostu “sprzedaje” swoje piękno, dla mężczyzny będzie tylko zabawką, a nie skarbem.

Kobiece piękno traci na wartości, będąc na widoku u wszystkich.

Zewnętrzne piękno traci na wartości, jeśli jest wystawiane na pokaz. Jeśli urodę można kupić, staje się nieinteresująca.

A prawdziwe, królewskie piękno – wyrafinowane i skromne, to właśnie to natychmiast wzbudza szacunek w mężczyźnie i zdobywa jego serce.

Najpiękniejsze kobiety to te, które oprócz urody mają duszę, skromność i intelekt.

Takie kobiety są wyjątkowe i na zawsze pozostają w pamięci…