Co przyciąga mężczyzn do starszych kobiet

Coraz częściej w dzisiejszym świecie można spotkać młodego chłopaka ze starszą kobietą. Takie pary stały się już normą. Ale dlaczego młodzi chłopcy wybierają starsze kobiety?

Czasami może się wydawać, że tacy mężczyźni szukają korzyści materialnych. On – chce zamożną damę, aby mieć beztroskie życie, a ona kupuje młodego kochanka, z którym nie wstyd wyjść do ludzi.

Taki przypadek nie jest wyjątkiem, ale istnieją też inne powody, dla których młodzi chłopcy spotykają się ze starszymi od siebie kobietami.

Dlaczego więc mężczyźni wybierają kobiety starsze od siebie?

  1. Samowystarczalność Dziewczyny uwielbiają robić wszystko razem ze swoją drugą połówką. Ciągną chłopaka na zakupy, do kina, do lekarza i do klubów. Dziewczyny bardzo się obrażają, gdy chłopak wyraża niechęć do spędzania czasu tak, jak ona chce.

Ze starszą kobietą jest inaczej: nie potrzebuje ciągłego towarzystwa, ponieważ sama świetnie sobie radzi.

  1. Niezależność finansowa

Starsza kobieta sama się utrzymuje, więc rzadko ocenia partnera z punktu widzenia finansowego. A wiele młodych dziewcząt w swoich chłopakach szuka możliwości dla lepszego życia.

  1. Szczerość Mężczyźni lubią czuć się na równi z kobietą, a wszelkie gry młodych dziewcząt, typu “zgadnij sam”, “zgadnij, czego chcę” ich nie przyciągają. Mężczyzna będzie długo łamał sobie głowę, aby zrozumieć, co jest nie tak, a starsza kobieta zawsze jest szczera i opowie wszystko, jak jest.

Nie będzie urządzać scen na ludziach, ale spokojnie zareaguje na każde zachowanie swojego ukochanego.

  1. Intuicja U starszych kobiet bogate doświadczenie życiowe i dlatego mają rozwiniętą intuicję. Nie dadzą się oszukać, nie lubią pochlebców i kłamców, a jeszcze same mogą dać kilka dobrych rad chłopcu.

Nie będzie urządzać skandali na pustym miejscu, ponieważ czuje, kiedy nie trzeba tego robić.

  1. Emocjonalna powściągliwość Starsza kobieta widziała w swoim życiu wiele, dlatego zawsze spokojnie reaguje na każdą, nawet skandaliczną, sytuację. Tym bardziej wie, że silna płeć nie znosi histerii i wyjaśnień związków, więc stara się ich unikać, w przeciwieństwie do młodych dziewcząt, wiecznie narzekających i niezadowolonych.
  2. Inteligencja

Takie kobiety posiadają bogate doświadczenie i dlatego mogą prowadzić rozmowy na każdy temat. Z nimi jest interesująco, a jeszcze same mogą nauczyć partnera czegoś nowego. Ale najważniejsze, że wiedzą, kiedy mówić, a kiedy lepiej milczeć.

  1. Własna opinia Mają własną opinię na wszystko i nie zwracają uwagi na to, co mówią ich krewni, przyjaciele i koledzy, co mocno różni dojrzałe damy od dziewcząt, tak zależnych od społecznych poglądów.

Co jeszcze dodałbyś do tej listy?