Dlaczego chłopak uciekł od pięknej dziewczyny, gdy zobaczył jej kuchnię?!

Często ludzie myślą, że dla mężczyzn wystarczy smaczna kolacja, długie nogi i pasja, a czystość to tylko kobiece kaprysy. Jednak w życiu bywa inaczej.

Niedawno w odwiedziny przyszła do mnie przyjaciółka i opowiedziała historię, która jest idealnym przykładem tego przekonania.

„Mamo, nie wiem jak to powiedzieć, ale tam był prawdziwy horror…” – to powiedział kobiecie jej 25-letni syn, który był bardzo zaskoczony.

Potem ochłonął i opowiedział, że dziewczyna zaprosiła go do siebie na romantyczny wieczór. Pędził do niej jak szalony, ponieważ był nią zachwycony.

Niedawno na jego pracy pojawiła się nowa: bardzo piękna i sympatyczna dziewczyna. Chłopak od razu ją polubił. Niedawno na pracy wygadała się, że ma dostarczony telewizor i nie wie, jak sama donieść go na trzecie piętro. Chłopak natychmiast zaproponował swoją pomoc.

Chłopak myślał, że to świetna okazja, by się do dziewczyny zbliżyć.

Poza tym, że doniósł telewizor, chłopak liczył na romantyczny wieczór, więc zabrał ze sobą kwiaty, wino i czekoladki. Prawda, nic z wymienionych rzeczy mu się nie przydało.

Gdy mężczyzna wszedł do kuchni, zszokowało go to, co zobaczył. Była tam góra brudnych naczyń, resztki jedzenia, w których zalęgły się larwy. A to wszystko pomimo tego, że dziewczyna tam mieszkała sama.

Chłopak odmówił pozostania tam i poszedł do domu. I natychmiast zniknęła jego pasja do tej dziewczyny. Dziewczyna natomiast, nie wiedziała, co spowodowało, że chłopak tak się zachował i szczerze nie rozumiała, co było nie tak w jej mieszkaniu.

W rzeczywistości, dla mężczyzn również ważne jest, aby w domu panowała czystość. Ale to, co działo się w mieszkaniu tej dziewczyny, nie jest akceptowalne ani w kobiecym, ani męskim mieszkaniu.