Dlaczego milczenie kobiety jest bardziej niebezpieczne niż jej słowa

Mężczyźni często błędnie boją się konfliktów i nawet nie zdają sobie sprawy, że znacznie gorzej jest, gdy żona po prostu przestaje próbować. Warto obawiać się momentu, kiedy kobieta przestaje iść z tobą.

Kobiety często wyrażają swój stan wewnętrzny nie słowami, ale emocjami. Kobieta kocha, gdy może być otwarta wobec swojego partnera, nie ukrywa swoich uczuć i rozmawia szczerze o tym, co jej na sercu.

Mężczyźni powinni zrozumieć jedną rzecz: jeśli kobieta rozpoczyna konflikt, wytyka ci błędy lub wyraża niezadowolenie – to nie oznacza, że wasze relacje są skazane na niepowodzenie, ale po prostu, że zależy jej na tobie i troszczy się o ciebie. Nie chce cię stracić.

Nie martw się, to tylko świadczy o tym, że twoja partnerka jest gotowa walczyć do końca o wasze związki. Po prostu weź się w garść i starajcie się osiągnąć kompromis. Co ważniejsze, doceniaj swoje szczęście, bo masz coś wartościowego, za co warto walczyć.

Nie traktuj swojego partnera jako danej rzeczy, ale też nie panikuj w obliczu problemów. Szanuj fakt, że twoja druga połowa potrafi się przed tobą otworzyć. Zasługuje na szacunek za swoją determinację, żeby wszystko naprawić i zachować waszą miłość.

Czasami gniew i strach mogą przekazać znacznie więcej niż słowa.

Możesz nadal postępować tak, jak uważasz za stosowne. Ale nie martw się, gdy twoja kobieta zaczyna “walkę”. Wszystko, co robi, robi to, bo gotowa jest walczyć o twoją miłość. Nie bój się konfliktów, bo tylko w ten sposób można osiągnąć coś lepszego.

Nie wierz ludziom, którzy mówią o zupełnej harmonii w związkach. Jesteśmy wszyscy różni, z własnymi potrzebami i pragnieniami. Życie razem prowadzi do konfliktów i starć interesów. Kiedy ludzie nie są sobie obojętni, próbują znaleźć złoty środek poprzez konflikty czy sprzeczki, które zadowolą obie strony.

Dlatego konflikt w rozsądnych granicach pomaga lepiej poznać siebie nawzajem i podnieść wasze relacje na wyższy, lepszy poziom.

Dlatego zastanów się, co naprawdę dzieje się w waszym związku, jeśli ona…

…nagle milknie.

…przestaje się starać.

…już nie sprzecza się z tobą.

…nie rozmawia już z tobą.

…nie ma już łez.

Jeśli twoja kobieta zamilkła, bądź czujny. Nie ciesz się jej milczeniem, bo może ono kryć znacznie więcej, niż ci się wydaje.

Kobieta przestaje walczyć wtedy, gdy staje się jej obojętne zarówno na wasze relacje, jak i na ciebie. Brakuje jej sił, po prostu poddaje się. Zatrzymuje się i nie chce iść dalej.

Pamiętaj, że dla kobiety emocje i szczerość znaczą wiele.

Nie bój się sporów i konfliktów, ale jej milczenia, bo to świadczy o jej obojętności…