Jeśli chcesz prawdziwej miłości, nie wystawiaj jej na pokaz w mediach społecznościowych

Ileż to kobiet narzeka, że nie ma już wiernych, dobrych, wrażliwych i hojnych mężczyzn. Ale to nieprawda. Jest ich wielu. W życiu człowieka zdarza się wiele niepowodzeń, ale i sukcesów nie brakuje, tylko o tych ostatnich nie wypada mówić. Kiedy w rodzinie panuje szczęście, czułość i pokrewieństwo dusz, człowiek instynktownie stara się to chronić, nie wystawiać na pokaz. Dlatego takie uczucia nie są prezentowane publicznie.

Oto ciekawy niuans. Zakochani zaczynają aktywnie wychodzić do świata dopiero po tym, jak minie szczyt szczęścia. Przecież jest wiele par, które w ogóle nie lubią afiszować swoich związków, ponieważ wszystko jest u nich tak dobrze, że nie potrzebują innych ludzi, aby dodatkowo się afirmować. Są w dobrych relacjach z kolegami i przyjaciółmi. Ale nie dopuszczają nikogo blisko siebie. Po prostu nie mają takiej potrzeby. W końcu, osoba, która podzieli smutek i radość, jest cały czas obok. A to mąż. Co do kobiet z takich par, na pierwszy rzut oka wydają się odległe i zamknięte, ale tak naprawdę są po prostu szczęśliwe, ponieważ mają tego jedynego, którego potrzebują. Ale otoczenie o tym nie wie. A one same o tym nie mówią.

Tak, ludzie potrzebują współczucia i wsparcia, gdy jest im źle, a także możliwości podzielenia się swoją radością, gdy dostają awans w pracy lub wygrają w loterii, ale jeśli chodzi o sprawy sercowe, to zupełnie inna kwestia.

Media społecznościowe sprawiły, że jesteśmy bardziej dostępni i otwarci dla masowej publiczności: praktycznie każdy może zobaczyć nasze zdjęcia, poznać nasze gusta, nawet numer telefonu, skład rodziny i domowy adres.

Relacje z mężczyzną czy kobietą to coś bardzo głębokiego, duchowego, intymnego. Po co, aby o waszym życiu wiedzieli obcy ludzie? W ten sposób możecie znaleźć ludzi, którzy będą zazdrościć i celowo z różnych powodów chcieć wam zaszkodzić. Nie starajcie się znaleźć obcego uznania w Internecie.

Pamiętajcie prostą frazę: szczęście lubi ciszę. Zachowajcie swoje uczucia i miłość tylko dla siebie. Nie opowiadajcie o najbardziej skrytych sprawach nikomu obcemu, bo mogą na was wpłynąć, a wy nawet tego nie zrozumiecie.

Najlepsze i najtrwalsze związki są w ciszy i spokoju. Związki nie potrzebują żadnych obcych dyskusji, potępień i rad.

Prawdziwa miłość powinna pozostać tylko między wami z partnerem. Związkom nie potrzeba zbędnych myśli i głów, będą one tylko próbować zniszczyć wasz mocny sojusz.

Szczęście nie znosi zamieszania i publiczności, miliony szczęśliwych ludzi żyją całe życie, nie afiszując swoich związków, po prostu dlatego, że szukali i znaleźli siebie, a to jedyna rzecz potrzebna do szczęścia.

Czy zgadzasz się z tym, co zostało napisane?