Jeśli jest żonaty – dla niego nie istniejesz! 6 brutalnych prawd o związku z żonatym mężczyzną

Niestety, nie wszystkie kobiety rozumieją jedną prostą prawdę w relacjach z mężczyznami: jeśli mężczyzna jest żonaty, dla niego nie istniejesz!

Mężczyzna nie zamieni swojej żony na inną. Mało prawdopodobne, aby cię kochał, ponieważ jesteś dla niego tylko zabawką na jedną noc. Mężczyźni są naturalnymi aktorami, którzy mogą zasypywać cię miłosnymi smsami czy dawać namiętne pocałunki, dla niego to gra, sposób na samopotwierdzenie, a prawdziwe życie, uczucie odpowiedzialności ma tylko wobec żony.

Żonaty mężczyzna zawsze będzie ze swoją żoną, dopóki ona na to pozwoli. Z nią jest parą, partnerami, a ty jesteś tylko inną kobietą, która pojawiła się w pewnym momencie życia i zniknie tak niezauważenie, jak przyszła. Nie jesteś jedyną, z którą śpi. I to go satysfakcjonuje.

  1. Taki układ go satysfakcjonuje, bo spędzi z tobą noc, a potem pójdziesz do domu. Nie ponosi za ciebie odpowiedzialności, nie ma wobec ciebie żadnych zobowiązań. Idealny sposób, by zapomnieć o codziennych troskach.
  2. Pasuje mu, że może otrzymać od ciebie wszystko, czego potrzebuje. Jesteś dla niego zabawką, którą po prostu wykorzystuje, by zaspokoić własne potrzeby. Tak czuje swoją wartość i nie zamierza nic zmieniać.
  3. Pasuje mu, że nie musi być z tobą cały czas. W każdej chwili może ci odmówić, tłumacząc to pracą, żoną czy dziećmi. Bardzo wygodnie, prawda? Podaruje ci coś drogiego, byś miała mniej pretensji, ale zawsze wróci do żony.
  4. Wszystko, co robi, robi dla siebie. Nie myśli o kochance, gdy z nią śpi, nie myśli o kochance, gdy coś jej kupuje. Kieruje nim egoizm, bo po zaspokojeniu własnego “Ja” nie zostanie z tobą, lecz pojedzie do żony.
  5. Komunikacja z tobą będzie minimalna, o swoich planach też nie będzie opowiadał. Musi pamiętać wszystko, co mówi każdej swojej nowej kobiecie.
  6. Zdradzi także ciebie. Jeśli myślisz, że uda ci się zbudować z takim mężczyzną trwały związek i rozbijesz jego rodzinę, to wkrótce przygotuj się na nową rolę: z namiętnej kochanki zamienisz się w nerwową żonę, której mąż nie zawsze wraca z pracy do domu. Wszystko to dlatego, że zakazany owoc jest słodki. Zdrajcy wiedzą o tym najlepiej.

Dlatego dziewczyny, jeśli spotkałyście porządnego mężczyznę, który was kocha i dla którego jesteście jedynymi, to doceniajcie!

Tak, żyjemy w takich czasach, kiedy trzeba być wdzięcznym za takie, wydawałoby się, zwyczajne rzeczy, jak wierność w małżeństwie!

Co myślisz na ten temat?