Jeśli mężczyzna kocha, znajdzie tysiąc sposobów, by przyjść, a jeśli nie… – tysiąc powodów i wymówek

Zakochane kobiety są zdolne do szalonych czynów, a co najważniejsze, często poświęcają własne interesy i pragnienia dla partnera. A kiedy ten odwraca się i odchodzi z związku, kobieta zostaje nie tylko ze złamanym sercem, ale i z pustką w życiu.

Dlatego dziś chcę przekazać kobietom prawdę, która może zmienić ich życie na lepsze. Bądźcie szczere wobec siebie i zaakceptujcie to, że:

Jeśli mężczyzna nie dzwoni, to znaczy, że nie chce tego robić.

Jeśli wydaje ci się, że ma cię gdzieś, to prawdopodobnie tak właśnie jest!

Jeśli mężczyzna chce spędzić z tobą czas, znajdzie go!

Nie szukajcie usprawiedliwień dla mężczyzn… To najgorszy błąd, ponieważ robią oni tylko to, co naprawdę chcą, bez ukrytych motywów czy aluzji. To, co widzisz, jest rzeczywistością.

Mężczyzna, który naprawdę chce być z tobą, będzie. A wszystkie inne słowa i powody są zbędne, to tylko wymówki.

Nie pozwoli ci odejść, nawet po gorzkich słowach, kłótniach i obrażeniach.

Kiedy mężczyzna cię naprawdę kocha, będzie mu zależało na tym, jak jesteś ubrana: ale nie na tym, jak pięknie, ale czy jest ci ciepło.

Jeśli naprawdę kocha, znajdzie tysiące sposobów, by być z tobą, a jeśli nie… – tysiąc powodów i wymówek.

Jeśli mężczyzna pozwala sobie na wypadanie z twojego życia, znikać, a potem pojawiać się, kiedy ma na to ochotę – to nie jest twój mężczyzna. Zrozum, że nie czuje do ciebie poważnych uczuć. Trzeba jasno dać mężczyźnie do zrozumienia, że nie chcesz być tylko kochanką. Teraz tylko konkrety.

Jeśli otworzyłaś swoje serce swojemu mężczyźnie, wyznałaś mu miłość, a on w odpowiedzi milczy – zapomnij go. To znaczy, że nie czuje do ciebie tego samego, a po co marnować swój czas na nieodwzajemnioną miłość?

Czy zgadzasz się z tymi stwierdzeniami?