Kiedyś w życiu spotkasz coś, co zostało stworzone tylko dla Ciebie

Możesz nawet nie podejrzewać o tym, a to będzie obok Ciebie, albo czeka na Ciebie w najbliższej przyszłości. To coś może być bardzo różnorodne, ale kiedy je zobaczysz po raz pierwszy, od razu wszystko zrozumiesz. To może być cokolwiek: zwierzę domowe, nowe miasto, mieszkanie czy nawet inna osoba. Jednak Twoje serce będzie do tego nowego przyciągane, a Twoja dusza od razu poczuje coś bliskiego.

Wtedy w Twojej głowie będą tylko jedne myśli: oto to jest naprawdę dla mnie. Ta osoba – moja bratnia dusza, to miasto położone obok kolorowego lasu – tak, jak lubię, a to niesamowite szczenię – jest takie urocze, i pojawiło się na świecie, abym zawsze była obok. Nawet czasem proste rzeczy mogą dawać poczucie przynależności do czegoś większego, lepszego. Nie ma w tym egoizmu. Jest odkrywanie i idealne dopasowanie. I właśnie w tym momencie pieniędzy lub zasobów może być na styk.

Jeśli, aby uzyskać to, czego pragniesz, musisz wydać wiele zasobów, nie bój się – zrób to. Życie jest zbyt krótkie, aby później żałować, że tego nie zrobiłeś.

Zazwyczaj żałujemy tego, że w odpowiednim momencie nie mieliśmy odwagi zrobić tego, co przeznaczył dla nas los. Tylko jeden krok naprzeciw temu, co zostało stworzone tylko dla ciebie, może zmienić twoją dolę na lepsze. I nie tylko twoje życie, ale i cały świat. Po prostu zrozum, że gdzieś istnieje to, co może nas uszczęśliwić, co zostało stworzone właśnie dla nas.

I jest tylko jedna “nasza bluza”. Nasza osoba, miasto, cel… Bądź odważniejszy i przestań przechodzić obok. Przestań ignorować sygnały losu i wołania serca.

Tylko wtedy naprawdę staniesz się szczęśliwy.