Kobieta nie potrzebuje idealnego mężczyzny. Potrzebuje mężczyzny, z którym jest dobrze

Opowieści o tym, jakim powinien być idealny mężczyzna, już znudziły. W internecie jest już tyle tych informacji, typu 10 znaków, 20 punktów, 50 cech, charakterystycznych dla prawdziwych mężczyzn… Wszędzie same liczby i zdania, które opisują nie człowieka, a bohatera kobiecych powieści.

Chcę podzielić się z wami własnym zdaniem. Wszyscy jesteśmy różni, więc dla każdej kobiety istnieje osobny typ idealnego mężczyzny. Niektóre lubią mili i romantyczni, a innym w takich relacjach będzie po prostu nudno. Niektóre potrzebują namiętnego kochanka, który nie będzie brał pod uwagę nikogo innego. A innej kobiecie nadmierna pewność siebie może się nie spodobać i będzie to postrzegać jako arogancję. Pamiętajcie, że wszyscy jesteśmy różni.

Dla mnie są wspólne cechy, które łączą idealnych mężczyzn – sukces, inteligencja, wychowanie. To mężczyzna, który pewnie wie, czego chce od życia i nie pozwala nikomu nim manipulować.

Każdy z nas ma w głowie podświadomy ideał partnera, podobieństwo do którego szukamy w innych. Im bardziej mężczyzna odpowiada naszym wymaganiom, tym silniejsze uczucia rozpalają się do niego.

Pomimo różnych preferencji i gustów, wszystkie kobiety marzą o solidnym męskim ramieniu, które będzie w stanie ochronić przed zewnętrznymi problemami i nieszczęściami.