Największy błąd kobiet, który natychmiast odpycha mężczyzn

Z pewnością każda kobieta miała sytuację, kiedy pojawiał się dobry chłopak, wszystko szło dobrze, a nagle on znika. Przestają się pojawiać telefony, sprawia wrażenie, jakby starał się cię unikać. Wtedy zaczynasz przypominać sobie ostatnie spotkania i chcesz zrozumieć, co się stało, co poszło nie tak?

Kiedy kobieta zaczyna się zakochiwać w mężczyźnie, musi pokazać, że jest nim zainteresowana. W przeciwnym razie mężczyzna po prostu nie zrozumie, co kobieta do niego czuje i czy w ogóle mu się podoba. Kobiety bardzo często popełniają błąd, myśląc, że nie trzeba pokazywać wszystkich swoich uczuć, ponieważ mężczyzna straci zainteresowanie. Pokazywanie uczuć jest ważne, ale trzeba to robić z umiarem.

Kobiety wysyłają te sygnały różnie. Niektóre zasypują partnera wiadomościami, by wiedział, że ona wciąż o nim myśli w ciągu dnia. Inne zapraszają go gdzieś razem i angażują się w jakąś wspólną aktywność.

Możesz robić to z szczerzych motywów, ale musisz znać granicę i nie przekraczać jej. Zbyt duża ilość uwagi może odpychać mężczyznę, zwłaszcza na początkowym etapie związku.

Mężczyźni lubią czuć się jak myśliwi, a jeśli będziesz sama iść w ich ręce – szybko stracą zainteresowanie. Daj im czas i wolność na “polowanie”. Będzie cię cenił wtedy, gdy poświęci na ciebie dużo czasu i wysiłku. Taka “zdobycz” jest najsmaczniejsza.

Mężczyznom potrzebna jest przestrzeń. Zbyt aktywne kobiety po prostu zmieniają dominujące pozycje w związku, a mężczyźni czują się przygnębieni i niewygodnie. Dlatego następnym razem, kiedy będziesz chciała napisać lub zadzwonić do mężczyzny, zapytaj siebie: “Czy chcę to zrobić, bo się boję, czy dlatego, że kocham?”

Jeśli robisz to ze strachu, to mężczyzna to z pewnością wyczuje, a ty będziesz już nie tak atrakcyjna w jego oczach. Wysyłaj mu sygnały, ale z umiarem, by miał wystarczająco dużo przestrzeni i wolności do działania. “Wyślizgnij się” z jego objęć, aby było mu jeszcze bardziej interesująco cię złapać.

Nie mówimy tu o siedzeniu ze złożonymi rękami. Po prostu oddaj ster mężczyźnie. Musi czuć swoją przewagę. Daj mu tęsknić za tobą. Kontynuuj swoje sprawy, miej własne życie i przyjaciół. Jeśli zechce – zadzwoni do ciebie lub napisze w tym czasie, jeśli nie – będziesz musiała czekać na spotkanie.

Daj mu wolność do zdobycia ciebie! Kiedy zrozumiesz, że mężczyzna naprawdę się w tobie zakochał, że boi się cię stracić, wtedy możesz się w pełni otworzyć i zanurzyć w miłość z głową. Więc nie spiesz się. Wszystko ma swój czas.