Nie jesteś zobowiązany być idealny. Bycie dobrym mężczyzną to wystarczy

Mężczyźni często błędnie interpretują, czego kobiety od nich oczekują.

Wielu mężczyzn sądzi, że każda kobieta marzy o idealnym, z pięknymi rysami twarzy, wysokimi zarobkami i idealnym brzuchem. Prawda jest jednak zupełnie inna. Kobiety po prostu chcą dobrych i życzliwych mężczyzn.

Pamiętam, jak kiedyś poszłam na randkę, ale wygląd chłopaka mi się nie spodobał. W ogóle nie był moim typem. Jednak już po naszej rozmowie, naprawdę poczułam motyle w brzuchu. Tak intensywnych uczuć nie doświadczałam od dawna.

Byłam bardzo zdziwiona, ale naprawdę zakochałam się w tym mężczyźnie, mimo że miał brzuszek, zaczynała mu widać łysinę, a jeszcze nosił okulary. Leciałam na każde spotkanie jak na skrzydłach i byłam zdenerwowana w jego obecności. Zawsze chciałam zrobić na nim wrażenie.

Wiedziałam, że ja również mu się podobam. Pojawiały się krople potu na jego czole, ręce mu się trzęsły, i był bardzo zdenerwowany. I pomimo wszystko, naprawdę go kochałam. Chciałam zawsze być przy nim, przytulać się i całować.

Problem polegał na tym, że bał się związku ze mną. Wszyscy dookoła mówili mu, że może mnie łatwo stracić, bo zasługuję na lepsze. Ale takie rozmowy tylko mnie irytowały, bo wiedziałam, że nie potrzebuję nikogo innego oprócz niego.

Kochałam jego szczere i dobre serce, podobała mi się jego troska i miłość, która przejawiała się w najdrobniejszych szczegółach.

Rozumiecie, nie chcę idealnego. Chcę dobrego mężczyzny, który sprawi, że będę szczęśliwa, który będzie pisał do mnie bez powodu, który będzie obok. Chcę pokrewną duszę, a nie obrazek z magazynu.

Potrzebuję mężczyzny, z którym będę czuć głęboką emocjonalną więź. Nie obchodzi mnie jego wygląd czy to, co ma w portfelu.

Mój mężczyzna powinien wyrażać swoje uczucia i nie bać się odpowiadać za swoje czyny. Wiem, że jest gotów zrobić dla mnie wszystko, i ja również jestem gotowa troszczyć się o niego i kochać go przez całe życie.

Po prostu chcę, by mężczyźni zrozumieli, że kobiety nie potrzebują waszego idealnego ciała i grubego portfela, jeśli nie będziecie wykazywać się dobrocią i troską. Bardzo często to właśnie tacy mężczyźni są samolubni i zarozumiali i niszczą kobiety.

Po prostu bądźcie dobrzy i kochajcie swoje kobiety szczerze!

Zgadzacie się ze mną?