Ona nigdy nie będzie za tobą gonić, bo ona jest Silną Kobietą!

Niestety, prawie każda kobieta w życiu zakochała się w mężczyźnie, który nie zasługuje na odrobinę jej uwagi. Mężczyźni po prostu wykorzystują ich dobroć i wiarę, że są stworzeni dla siebie.

Kobieta będzie szczerze wierzyć, że jej misją w tych związkach jest przywrócenie “złego chłopca” na właściwą drogę. Myśli, że swoją uwagą, troską i opieką będzie mogła go zmienić. To jeszcze bardziej przywiązuje kobiety do tych mężczyzn, ponieważ chodzi tu nie tylko o miłość, ale o pewną “wyższą” misję.

Jednak wszystko kończy się dość banalnie. Złamane serce, rozczarowanie, brak zaufania do innych. I za każdym razem jest coraz trudniej zbudować nowe relacje.

Szczerze współczuję tym kobietom, które tracą lata życia na skazane na niepowodzenie związki. Ale to był ich wybór.

Silna kobieta nigdy nie pozwoli innemu bawić się swoimi uczuciami. Nie będzie gonić za mężczyzną i nie będzie próbować go zmieniać.

Ona nigdy nie pójdzie na smyczy za tobą, i głęboko się mylisz, jeśli myślisz, że będziesz mógł ją przekonać.

Pomimo swojej miłości do ciebie, będzie postępować słusznie. Jeśli źle się z nią obchodzisz, krzywdzisz, zdradzasz – natychmiast wyrzuci cię ze swojego życia.

Główna różnica między nią a wszystkimi dookoła – to, że nie będzie gonić za tobą.

Ona w żadnym wypadku nie będzie tracić swojego czasu na kogoś, kto tego nie jest wart.

Silna kobieta nie daje drugich i trzecich szans, bo od samego początku rozumie, że te relacje nie doprowadzą do niczego dobrego. Ta kobieta wie, kim jest dla ciebie, i odejdzie… Będzie tylko z tym mężczyzną, który od samego początku zachowuje się godnie i z szacunkiem. Kto nie daje powodów do wątpliwości w swojej lojalności.

Nigdy nie będzie siedziała wieczorami i czekać, kiedy wreszcie wrócisz. Nie będzie płakać nocami, analizując każde twoje słowo, próbując cię zrozumieć.

To nie znaczy, że cię nie kocha. Możliwe, że jej miłość jest większa niż wszystkich kobiet, z którymi byłeś. Ale dla niej to wystarczy.

Już nic więcej nie będziesz mógł zrobić, aby odzyskać jej serce.