Trzy niezaprzeczalne znaki, że mężczyzna przestał cię kochać, a może nigdy cię nie kochał

Rzeczywiście, objawów braku miłości jest bardzo wiele, i gdyby trzeba było je wszystkie opisać, trzeba by skomponować ogromną listę. Spośród tej mnogości znaków, wystarczy nam rozpatrzeć tylko trzy. Są one niezaprzeczalnym dowodem, że wybranek przestał cię kochać.

Oto trzy główne znaki, że miłość się skończyła i jej już nie ma.

Jest obojętny

Twoje opowieści o sprawach, które zrobiłaś w ciągu dnia, nie wzbudzają w nim najmniejszego zainteresowania.

Jeśli musi się na jakiś czas rozstać, twój wybranek nie tęskni.

Nie dzwoni, nie pisze SMS-ów, nie pisze wiadomości na portalach społecznościowych. Kiedy zadzwonisz do niego sama, rozmowa będzie krótka. Zrozumiesz, że twój wybranek w ogóle o tobie nie myślał.

Dla niego zupełnie nie jest interesujące, dlaczego cały dzień jesteś smutna.

Jeśli go o coś poprosisz, reaguje z dużym niezadowoleniem. Najczęściej mówi, że nie ma czasu zajmować się twoimi problemami, jest zbyt zajęty.

Staje się dla ciebie jasne, że teraz nie jesteś potrzebna i ważna. Ale najsmutniejsze jest to, że obojętność nie pojawiła się nagle, problem narastał już od dawna.

Denerwujesz go

Zauważasz, że wszystko go denerwuje. Absolutnie wszystko.

Wciąż pamiętasz, jak mężczyzna był wzruszony twoim lekkim chodem, a teraz denerwuje go, że chodzisz jak słoń.

Wszystko, co w tobie kochał, co uważał za atrakcyjne, teraz wywołuje tylko negatyw i nieakceptację. Nawet twoje dotyki są dla niego nieprzyjemne. Gdy próbujesz go objąć, łapiesz powietrze, ponieważ w ostatniej chwili on się odchyla.

Stał się bardzo krytyczny. Cokolwiek powiesz, cokolwiek zrobisz, wszystko wywołuje falę irytacji.

Oczywiście, jesteś tym bardzo zasmucona, ale twojemu wybrankowi zupełnie ci nie szkoda. Twoje uczucia do ciebie, wasze relacje nie są dla niego ważne.

Masz wrażenie, że robi to wszystko, aby sprowokować cię do zerwania. Być może chce, abyś sama zdecydowała się na zakończenie związku, a on godnie przyjąłby twoją decyzję.

Stał się egoistyczny

Jeśli zacznie mówić, to tylko o sobie, o swoich myślach i uczuciach.

Tylko on. Zawsze i wszędzie. Najlepsze miejsce teraz zawsze jego, ciepły koc chłodnym wieczorem też jego. A twoje życzenia i prośby są ignorowane.

W codziennych sprawach pomocy od niego już nie doświadczysz. Wszystkie domowe obowiązki teraz spadną tylko na twoje barki.

Jeśli choć z jednym z powyższych znaków się spotkałaś, powinnaś się zaniepokoić. A jeśli były one obecne w waszych relacjach zawsze, od samego ich rozwoju, to oznacza, że nigdy cię nie kochał. I na czym dotąd opierały się wasze relacje, zupełnie niezrozumiałe.