Wybierajcie mężczyznę, który kocha was dotykać…

Mężczyzna nie powinien być wobec was obojętny.

Trzeba wybrać kochającego mężczyznę, który nie będzie się bał okazywać swoich uczuć. Szczęście u boku czułego, delikatnego…

To po prostu przyjemność zasypiać w jego ciepłych ramionach. Dotyka twojej duszy, gdy delikatnie całuje cię w czoło, albo głaszcze kosmyki włosów. Trzeba wybrać mężczyznę, który lubi na was patrzeć i witać pierwsze promienie słońca na waszej senna twarzy.

Pozwólcie sobie pokochać tego, kto wie, że łzy nie zawsze są znakiem słabości. I bycie słabym czasami – to normalne.

Do wspólnego życia trzeba wybrać mężczyznę, który lubi was przytulać podczas burzy za oknem, by strach zniknął. Lubi was chronić przed nieszczęściami i nie traktuje tego jak obowiązku. Cieszy go dbanie o was.

Trzeba wyjść za mąż za mężczyznę, który całuje was w niedoskonałe miejsca, i potrafi swym delikatnym dotykiem zniwelować wszystkie bóle i blizny na duszy.

Jego ręce powinny dać wam pewność jutra. Musisz czuć się przy nim przytulnie i komfortowo, gdziekolwiek byście nie byli. Jego dotyki dają wam poczucie bezpieczeństwa. Przy nim jesteście jak w domu.

Wybierzcie sobie mężczyznę, który po ciężkim dniu gotów jest położyć się na trawie obok was, patrząc na niebo usiane gwiazdami. Dla niego największą przyjemnością jest możliwość zanurzenia się w głębi waszych oczu. I on sam z łatwością otworzy przed wami swoje serce.

Za was będzie gotów na wszystko, będzie burzył mury, przechodził przez rozżarzoną lawę, łamał granice, wszystko po to, by dotrzeć do waszego serca.

Nie będzie skrępowany przy was, ale będzie dawał wam poczucie wolności i niesamowitej pasji.

Wasz mąż zna i rozumie was jak nikt inny, ale nie będzie tego wykorzystywał. Bierze odpowiedzialność za wszystkie swoje słowa i czyny, wszystko po to, by zobaczyć wasz uśmiech.

Wyjdźcie za tego, kto nigdy nie spróbuje zmniejszyć waszej jasności, wygładzić waszych nierówności lub stłumić waszego światła. Mężczyzna będzie zakochany w waszym blasku, i sam zacznie oświetlać najciemniejsze zakątki waszego Wszechświata.

Spotkajcie mężczyznę, który będzie z wami szczery i nie będzie bał się was dotykać. Mocno weźmie waszą dłoń w swoje ręce i powierzy wam swoje serce. On również zaufa wam i pokaże swoją kruchą stronę.

W takich relacjach nie ma miejsca na maski i obłudę, będziecie przed sobą z nagimi duszami, bez ozdób i zbędnych słów. I to będzie was doprowadzać do szaleństwa…

Poza wami, nie ma nikogo więcej na całym świecie, jesteście dwiema połówkami całości, które kochają siebie nawzajem, jak siebie samych.