Żegnaj, mężatko! 5 typów kobiet, których żaden mężczyzna nie poprowadzi pod wieniec

Wiele dziewcząt przez całe życie próbuje spotkać “tego jedynego” i wreszcie “żyć długo i szczęśliwie”, ale pomimo ich urody i gospodarności mężczyźni nadal je omijają. Wyjaśniamy, co sprawia, że silniejsza płeć unika niektórych kobiet.

Dziewczynki zaczynają wyobrażać sobie swój ślub już w dzieciństwie: suknia ślubna, okazała welon i “książę na białym koniu”, który będzie z nimi w górach i dolinach. Ale wszyscy kiedyś dorastają, a baśnie pozostają w przeszłości. Wiele dziewcząt zaczyna szukać poważnych związków, a często tego typu poszukiwania kończą się niepowodzeniem. Cóż więc jest nie tak? Dlaczego mężczyźni uparcie omijają niektóre, na pierwszy rzut oka, atrakcyjne dziewczyny?

Pamiętajcie, że silniejsza płeć szuka partnerki, która będzie dla niego równa, a nie drugą mamą. Nadopiekuńczość mało kogo przyciąga, a nieustanne telefony do pracy z pytaniem “no jak tam u ciebie?” mało kogo zachwycą. Nieproszone porady w wyborze koszuli, próby nakarmienia do syta i dziesiątki przypomnień, aby nie zapomnieć kupić produktów na kolację, sprawiają, że w oczach mężczyzny stajesz się mamą, a jemu samemu – małym dzieckiem.

Oczywiście zdarza się, że na tego rodzaju “troskliwe” dziewczyny silniejsza płeć zwraca uwagę, i nawet próbuje budować “dorosłe” relacje, jednak taki model interakcji jest całkowicie niezdrowy i z czasem, jakkolwiek by nie było, zmusi was do pójścia różnymi drogami.

Oczywiście, okres cukierkowo-bukietowy jest niezwykle przyjemny. Ciche słowa i pełne uroku zachowanie partnera sprawiają, że zaczynacie spotykać się coraz częściej, a plany na wspólną przyszłość stają się coraz bardziej konkretne. Ale czasami pod czarami Amora wiele kobiet przemienia się w prawdziwe zaniepokojone mężatkami osobistości. Wydaje się, że noszenie obrączki ślubnej jest ich głównym i jedynym celem życiowym. Pod taką presją silniejsza płeć może bardzo szybko stracić zainteresowanie, a dziewczyna, która jeszcze wczoraj wydawała się Afrodytą, odpycha go od siebie.

Oczywiście, marzyć o wspólnej przyszłości i ilości dzieci nikomu nie zabrania, ale róbcie to nie tak często. Starajcie się powstrzymać od narzucania swojego widzenia relacji partnerowi i nie zapominajcie – poza małżeństwem w życiu jest jeszcze wiele interesujących rzeczy.

Temat finansowej sytuacji jest niezwykle delikatny, i nie da się z tym polemizować. Niemniej jednak, jeśli związek z waszym ukochanym przechodzi na poważniejszy etap, budowanie planów na wspólne życie jest niezwykle ważne – i tu trudno uniknąć planowania budżetu. Ale zgódźcie się, mało kto ucieszy się z pytania o wasze zarobki na pierwszej randce. Mężczyzn ten rodzaj zainteresowania zazwyczaj przeraża. Zaczynają myśleć, że mają do czynienia z interesowną osobą, która odejdzie, nie oglądając się, jeśli pewnego dnia na waszej karcie nie będzie środków. Tak więc fakty są na wierzchu: piękną panią interesuje nie wasze wnętrze, a tylko grubość portfela (no i jakość jego skóry, co tu ukrywać).

Żegnaj, mężatko! 5 typów kobiet, których żaden mężczyzna nie poprowadzi pod wieniec

Zmiany nastroju, zamiana muchy w słonia i inne drobiazgi, które wywołują prawdziwą histerię u kobiet, z pewnością nie są cenione przez przedstawicieli silniejszej płci. Nawiasem mówiąc, banalna uprzejmość, którą wiele królowych dramatów uważa za flirt, również tu pasuje. Życie na “prochu strzelniczym” i nieustanne pilnowanie swoich gestów i spojrzeń mało kogo satysfakcjonuje. Wiele mężczyzn wkrótce znudzi się “kręceniem się wokół swojej wybranki” i wolą odejść do bardziej spokojnych i rozsądnych jednostek.

W ciągle niezadowolonych dziewczynach również mało co jest atrakcyjnego. Jak bardzo zakochany mężczyzna by się nie starał, żeby wam dogodzić – zawsze coś jest nie tak. Nieustanne rozdrażnienia i obelgi, krzyki i smutna mina nikogo nie ucieszą. Choć czasami wydaje się, że niezadowolenie ukochanej jest poważnym bodźcem, aby być lepszym, ale gdy zamienia się to w stałe i nieuzasadnione zarzuty, cała romantyka i szacunek w związku po prostu zostają zniszczone