5 kobiecych zachowań, po których odchodzą nawet kochający mężczyźni

Nie jest tajemnicą, że w relacjach między mężczyzną a kobietą wiele zależy od przedstawicielek płci pięknej. Czasami kobiety mogą zachowywać się tak, że nawet kochający mężczyźni są gotowi się z nimi pożegnać.

Jakie zachowania kobiet prowadzą do nieuchronnego rozstania?

1. Angażujesz osoby trzecie w problemy rodzinne

Najczęściej kobiety próbują angażować wszystkich krewnych i przyjaciółek w rodzinne problemy. Mężczyźni natomiast przyzwyczajeni są do bycia panami własnego życia, dlatego takie zachowanie jest dla nich nieakceptowalne.

W żadnym wypadku nie należy prosić o rady miłosne przyjaciółek i zapraszać mamę na wspólne wyjazdy. Żaden mężczyzna tego nie polubi.

2. Milczysz o problemach

Nie należy gromadzić negatywów w sobie. Jeśli pojawi się jakiś problem w relacjach, należy go omówić i rozwiązać. Jeśli unikasz problemów przez lata, będą się one kumulować, i pewnego dnia zrozumiesz, że ty i twój partner jesteście dla siebie całkowicie obcymi ludźmi.

Jak wiadomo, mężczyźni są jeszcze większymi milczkami niż kobiety, dlatego chcą, aby to kobiety same omawiały z nimi problemy.

3. Tęsknisz za przeszłymi związkami

Każdy mężczyzna czuje, że myślami nie jesteś obok niego. Jeśli ciągle porównujesz swojego mężczyznę z byłym adoratorem, prędzej czy później twój wybranek odejdzie.

Nikt nie lubi być opcją zapasową!

4. Nie doceniasz jego uwagi

Randki, prezenty i komplementy – wszystkie te przyjemne chwile kobieta musi doceniać.

Nie należy przyjmować prezentu z niezadowoloną miną. Podziękuj partnerowi za prezent i podpowiedz, co lepiej kupić następnym razem.

Tak samo należy postępować w innych sytuacjach: za każdy gest należy dziękować mężczyźnie. Jeśli zobaczy wdzięczność, następnym razem lepiej przygotuje się do wyboru prezentu lub planowania randki.

5. Nie chcesz rozwiązywać problemów intymnych

Nie jest tajemnicą, że seks jest bardzo ważny w relacjach. Mężczyźni nie będą długo żyć z kobietą, która ich nie zadowala w tym aspekcie. Jeśli macie jakąś niekompatybilność seksualną, ten problem należy rozwiązać, szczerze rozmawiając ze sobą.