Drużyna zestarzała się i postarzała w oczach męża, który jej zarzucił to. Ale ona znalazła, co odpowiedzieć

Ta historia była często dyskutowana. Zdarzyło się to w rodzinie, która mieszkała w szczęśliwym małżeństwie od dziesięcioleci. Prawdopodobnie mąż chciał tylko pożartować, ale żona dała mu niesamowitą odpowiedź, która zmusza do refleksji.

W dniu, gdy para świętowała swoją 25. rocznicę życia razem, mąż powiedział, że bardzo dobrze pamięta czasy, gdy mieszkali jeszcze w małym jednopokojowym mieszkaniu, spali na niewygodnym materacu, oglądali czarno-biały telewizor i marzyli o drogim samochodzie. A teraz ma dużo pieniędzy, prywatny dom, ogromny telewizor, wygodne łóżko, tylko obok niego śpi 50-letnia kobieta, a on uważa, że zasługuje na młodszą 25-letnią partnerkę.

Jego żona długo nie wiedziała, co odpowiedzieć. Powiedziała, że może wyjść z domu i poszukać sobie młodej pasji, ale wtedy będzie musiał znów stać się młodym, spać na złym materacu, oglądać stary telewizor, mieszkać w małym mieszkaniu i jeździć komunikacją publiczną.

Była inteligentną i mądrą kobietą, nie obraziła się na to niejednoznaczne stwierdzenie, nie krzyczała w odpowiedzi, tylko spokojnie mówiła. Wyraźnie dała do zrozumienia swojemu mężowi, że życie nie zaczyna się od nowa, a przeszłych emocji nie można już odzyskać. Aby ponownie poczuć wszystko, co się czuło w młodości, trzeba wrócić do przeszłości. Bogata osoba na pewno nie doceni kawałka chleba kupionego za ostatnie pieniądze, ponieważ przyzwyczaiła się już do lepszej żywności.

Dla wszystkich nas nowe emocje mogą czekać tylko w przyszłości. Cóż, mąż śpi obok w łóżku już z daleka nie z młodą kobietą, ale mogą się bawić razem z wnukami, cieszyć się razem z nimi, spacerować, podróżować. Nigdy nie należy oglądać się wstecz, takie chwile warto tylko pamiętać i doceniać, nic więcej.

Czy zgadzasz się z odpowiedzią kobiety?