Wszyscy moi przyjaciele twierdzili, że ona jest z tobą tylko dla pieniędzy…

Spotykaliśmy się przez dwa lata, a potem zrobiłem jej oświadczyny, które przyjęła. Muszę być szczerzy, nie mogło być inaczej, bo jestem pożądanym partnere, pod każdym względem.

Mimo że jestem jeszcze dosyć młody, mam własny dochodowy biznes, własne mieszkanie i samochód. Poza tym, jestem również przystojny (przynajmniej tak mówią moi przyjaciele).

Kiedy moi przyjaciele dowiedzieli się o moim nadchodzącym ślubie, zaczęli mi sugerować, że moja ukochana nie jest tak szczera w swoich uczuciach, jakbym sobie tego życzył, i że przyciągam ją nie ja, lecz moje pieniądze i status.

Oczywiście bardzo smuciły mnie takie sugestie moich przyjaciół, a ich słowa głęboko zapadły mi w pamięć, bo szczerze kochałem swoją narzeczoną. Długo zastanawiałem się, co zrobić, a potem postanowiłem przeprowadzić dla niej test. Bardzo ważne dla mnie było zrozumienie: czy mnie naprawdę kocha, czy potrzebuje tylko moich pieniędzy.

Kiedy miesiąc przed ślubem powiedziałem ukochanej, że mój biznes upadł i nie mam już nic oprócz długów, bardzo się martwiłem, jaka będzie jej reakcja. Jednakże wszystkie moje obawy były na darmo, ponieważ moja ukochana powiedziała mi, że długi spłacimy stopniowo razem, a żeby nie marnować dodatkowych pieniędzy, możemy ograniczyć się tylko do rejestracji w USC bez wystawnej ceremonii i mnóstwa gości.

Jej słowa bardzo mnie wzruszyły, więc od razu jej wyznałem, że moje finanse są w porządku i to była tylko próba szczerości jej uczuć. Jednak, kiedy się dowiedziała o moich podejrzeniach, natychmiast spakowała rzeczy i pojechała do swojej matki.

Teraz moja ukochana nie odbiera moich telefonów i nie chce ze mną rozmawiać. Z każdym dniem dzień ślubu zbliża się, i nie wiem, czy będę w stanie przeprosić ją do tego dnia, kiedy powinniśmy zostać małżeństwem, czy nie. Teraz cały czas myślę o tym, że byłem ślepy jak baran i prawie straciłem tę, która mnie kochała całym swoim sercem. Jeśli ktoś był w podobnej sytuacji, proszę o radę, jak mam zdobyć przebaczenie mojej ukochanej…