Jak zrozumieć, że mąż kocha za pomocą jednego pytania

Każda kobieta chce wiedzieć i zrozumieć, czy jej mąż, z którym jest od dawna w związku, naprawdę ją kocha? I tak naprawdę jest jedno pytanie, które może ci w tym pomóc.

Zadając to pytanie swojemu mężowi, zrozumiesz, jak on naprawdę do ciebie podchodzi i co czuje – bezwarunkową prawdziwą miłość czy tylko wygodę, że jesteś taka, jaką on chce cię widzieć.

Po prostu zapytaj go: „Jaką, twoim zdaniem, powinnam być?” A potem bardzo uważnie słuchaj jego odpowiedzi, ponieważ to od niej zależy, jak naprawdę mężczyzna postrzega i odnosi się do ciebie.

Oczywiście, możliwości jego odpowiedzi może być całkiem sporo, ale w zasadzie wszystkie będą sprowadzać się do jednej z dwóch.

Pierwsza opcja:

To kiedy na twoje pytanie mężczyzna zacznie bardzo aktywnie opowiadać, że twoim zdaniem powinnaś być zadbana i wysportowana, kobieca, gospodarna, delikatna, troskliwa, kochająca, miła, a także interesować się wszystkim, co i on, podobać się jego przyjaciołom i rodzinie, no i wiele innych z jego listy wymagań do idealnej kobiety jego marzeń.

Lub to będzie druga opcja:

Wtedy on powie, że po prostu powinnaś być sobą, ponieważ to właśnie taką cię pokochał.

I jeśli chcesz coś w sobie zmienić lub doskonalić, to on oczywiście cię wesprze i będzie cieszyć się, że może ci pomóc, jeśli to naprawdę sprawi, że będziesz szczęśliwsza, ale jego zdaniem jesteś już wspaniała i wystarczy, że po prostu będziesz… po prostu szczęśliwa – dla niego to najważniejsze.

Myślę, że już rozumiesz, na podstawie tych odpowiedzi, kiedy mężczyzna naprawdę kocha swoją kobietę i szczerze jej życzy szczęścia, a kiedy po prostu chce „ulepić” z niej swój ideał i będzie z nią tylko do czasu, kiedy ona ten „idealny obraz” będzie mogła utrzymać.

Dlatego wyciągnij właściwe wnioski i pamiętaj, że prawdziwa miłość to kiedy akceptują cię ze wszystkimi wadami, z którymi oczywiście możesz w jakiś sposób walczyć i samodoskonalić się, ale przy tym będziesz rozumieć, że kochają cię i akceptują taką, jaka już jesteś.

Ponieważ partner ceni przede wszystkim to, jaką jesteś osobowością, a nie tylko twoją „opakowanie”, docenia twoją unikalność – właśnie to, co odróżnia cię od innych i właśnie to, przez co kiedyś cię pokochał.

Oczywiście, dużą rolę odgrywa nie tylko odpowiedź na to pytanie, ale jeszcze to, jak mężczyzna się z tobą obchodzi, czyli czy potwierdza swoje słowa jeszcze swoimi działaniami i wysiłkami, co jest naprawdę bardzo ważne.

Ale moim zdaniem to, jak ktoś cię postrzega – jako obiekt do udoskonalenia, nad którym jeszcze trzeba pracować i pracować, czy jako żywą osobę ze swoimi plusami i minusami, ale za to tak kochaną i bliską – ma kluczowe znaczenie w budowaniu naprawdę harmonijnych i szczęśliwych relacji.