Żona napisała do męża, że odchodzi do jego brata. List męża w odpowiedzi zszokował żonę

Oto list, który pewna kobieta napisała do swojego męża.

„Drogi Mężu, piszę do Ciebie z jednego prostego powodu: chcę poinformować, że się z Tobą rozwodzę. Na zawsze!

Minęło już 6 lat od naszego ślubu. Przez ten czas byłam wzorową żoną, ideałem dla wszystkich mężczyzn. Ale nie otrzymałam odpowiedniego traktowania. Starałam się zachować nasze małżeństwo, przymykałam oczy na wiele rzeczy, ale moja cierpliwość się skończyła: Twój szef zadzwonił i powiedział, że zrezygnowałeś z pracy.

2 dni temu specjalnie się dla Ciebie przygotowałam: zmieniłam fryzurę, założyłam nową, piękną bieliznę, przygotowałam smaczną kolację. Ale Ty tego nie zauważyłeś.

Nie wiem, co się z Tobą stało, ale dawno nie słyszałam od Ciebie słów miłości, komplementów. Po prostu zjadłeś swoją kolację i poszedłeś spać. Było mi przykro i zrozumiałam, że nasze relacje nigdy nie będą już takie same. Ogólnie, odchodzę od Ciebie.

A tak przy okazji, do Twojego brata, w USA.”

Odpowiedź męża

„Droga była żono, nie wyobrażasz sobie, jak bardzo cieszę się, że odeszłaś, podejmując taką decyzję. Tak, jesteśmy małżeństwem od 6 lat, i nigdy nie pokazałaś, jaką jesteś „idealną żoną”. Byłem zmuszony oglądać telewizję, aby nie słuchać Twoich niekończących się narzekań. I wiesz co? To nawet nie pomogło.

2 dni temu, wracając do domu, zauważyłem Twoją nową fryzurę. I powiem jedno: nie pasuje Ci. Postanowiłem milczeć zamiast oferować fałszywe komplementy. Tak, zauważyłem też, że kolacja była ze świnią. To nowość dla nas. Ale zapomniałaś o jednym: ja w ogóle nie jem wieprzowiny, mój brat bardzo lubi to mięso. I Twoją nową bieliznę też zauważyłem, na niej wisiała metka „250 $”.

Nagle przypomniałem sobie, że brat pożyczył ode mnie pieniądze dzień przed tym. Zrozumiałem, że to było po to, by kupić Tobie prezent. Szkoda…

Pomimo tego, nadal Cię kochałem i wierzyłem w nasz związek, że można wszystko naprawić. Byłem gotów na wszystko. I dlatego, kiedy wygrałem 1 milion $, odszedłem z pracy, kupiłem dla nas bilety na Bali. Chciałem zrobić niespodziankę, ale się nie udało. Ty zrobiłaś mi ją pierwsza. Życzę Wam szczęścia.

Żegnaj!”

I tak, chciałbym zaznaczyć, że list żony jest dowodem rzeczowym i pomoże mężowi nie dać żonie ani grosza.