Dziewczyna pracowała jako kelnerka na weselu swojego byłego chłopaka. Pod koniec uroczystości matka jego przekazała jej kopertę

Relacje rodzinne nie zawsze układają się pomyślnie. Czasami mężczyzna opuszcza nie tylko kobietę, ale również jej dziecko. Samotnej matce trudno wychowywać malucha bez udziału mężczyzny. Często kobieta napotyka trudności materialne. Ale czasami pomoc przychodzi skąd się jej nie spodziewasz. Taka sytuacja miała miejsce podczas wesela byłego chłopaka dziewczyny.

Były chłopak dziewczyny prawie nie brał udziału w wychowaniu córki. Porzucił ją rok po narodzinach dziecka. Potem zaczął płacić alimenty. Ale na tym kończyła się jego pomoc w wychowaniu dziecka. Z powodu trudności finansowych dziewczyna pracowała jako kelnerka na bankietach w weekendy. Praca nie była zbyt trudna, a ona radziła sobie dobrze.

Pewnego razu dziewczynę wezwano do pracy na weselnym bankiecie w prestiżowej restauracji.

Już podczas imprezy zobaczyła, że panem młodym jest ojciec jej dziecka. Dziewczynie było bardzo bolesno obserwować szczęśliwe uśmiechy chłopaka i jego młodej żony. Przy stolikach siedzieli krewni pana młodego. Niektórzy nawet rozpoznali byłą ukochaną bohatera uroczystości.

Gdy zobaczyła jego rodzinę w sali, początkowo chciała zrezygnować z pracy, ale potem się rozmyśliła. Dziewczyna bardzo potrzebowała pieniędzy. Tym bardziej że córce trzeba było kupić ciepłe ubrania na jesień.

Na szczęście wydarzenie przebiegło całkiem spokojnie. Na koniec uroczystości matka byłego chłopaka przekazała dziewczynie kopertę. Okazało się, że rzeczywiście ją rozpoznała. W kopercie były pieniądze. Ponadto w kopercie znajdowała się notatka, w której matka byłego dziękowała dziewczynie za to, że nie urządziła skandalu podczas uroczystości.

Dziewczyna była pełna urazy i nawet chciała zwrócić ten prezent. Ale inna kelnerka odwiodła ją od tego nieprzemyślanego czynu. Kobieta powiedziała, że pieniądze się przydadzą. Dzięki jej radzie samotna matka mogła kupić córce ciepłe ubrania.