„Bardzo chcę, żebyś zawsze był moim synem!” List matki, który porusza do głębi

„Mój drogi synku! Oddałabym wszystko, żeby znów zobaczyć cię jako małego chłopca. Bardzo chciałabym przeżyć to jeszcze raz.

Bardzo lubiłam te czasy!

Teraz znowu przeglądam twoje zdjęcia, kiedy byłeś niemowlakiem. Złapałam się na myśli, że chciałabym usłyszeć twój głos z tamtych czasów!

Wielu rodziców patrzy na swoje dzieci i nawet nie myśli o tym, że czas mija tak szybko, że wszyscy będziemy tęsknić za tymi cudownymi momentami. To prawda, czas przemknął i niczego nie da się już cofnąć!

Pamiętam, jak wtedy próbowałeś mnie przekonać, a ja nie chciałam słuchać. Tak, wiem, że jestem uparta, ale teraz staram się zmieniać na lepsze.

Pamiętaj, że zawsze będziesz dla mnie małym chłopcem, nawet gdy już się golisz, a twoje buty są tak duże jak moje narty.

Zadziwia mnie, jak stałeś się takim miłym i pięknym człowiekiem. Wiedz, że jestem z ciebie w pełni dumna!

Zawsze wiedziałam, że bycie matką to ogromna odpowiedzialność, ale mimo to popełniłam tyle błędów, że wciąż mi jest z tym ciężko. Niemniej jednak, jestem bardzo szczęśliwa, że cię mam.

Musisz wiedzieć, że zawsze będę starsza o 27 lat. Cokolwiek się stanie. Tak, będziesz dorastać, a ta różnica wieku wkrótce nie będzie miała żadnego znaczenia.

Bardzo chcę, żebyś zawsze był moim synem!

Kocham cię bardziej niż swoje życie. Niech szczęście zawsze cię otacza.

Twoja kochająca mama!”